Dr. Marsai Viktor egyetemi adjunktus vendégelőadásai

Dr. Marsai Viktor egyetemi adjunktus, a budapesti Nemzeti Közszolgálati Egyetem oktatója, megtisztel az alábbi két vendégelőadásával

A tömegpusztító fegyverek non-proliferációja - N. Rózsa Erzsébet tömbösített előadásai

N. Rózsa Erzsébet egyetemi professzor (Nemzeti Közszolgálati Egyetem, MTA KRTK Világgazdasági Intézet) ismét megtisztel minket előadássorozatával! Az idéni témakör a nukleáris non-proliferáció.

III. Tehetségtámogató workshop Szovátán

December 6-8 között kerül sor a KMTI Régészeti és Művészettörténeti Tanszékének hagyományos tehetségtámogató workshopjára a szovátai Teleki Oktatási Központban, melynek keretében fakultásunk művészettörténész és régész hallgatói, oktatói és doktoranduszai változatos tematikájú szakmai előadásokon és egy Szováta környéki tanulmányúton vesznek majd részt.

h k sze cs p szo v