Pedagógia digitális eszközökkel

Október 29-én és 30-án, a BBTE főépületében, a 2/I-es teremben (reggel 11 órától) dr. Főző Attila, IVSZ oktatási projektkoordinátor, a Europe Codeweek magyarországi nagykövete tart interaktív foglalkozásokat a következő hozzávetőleges tematikával:

Október 29. szombat
A digitális kompetencia értelmezései és fejlesztési lehetőségei (1,5 óra)
A technológiai eszközökkel segített oktatás aktuális trendjei (1,5 óra)
Tanulás és tanítás a Web 2.0 világában – eszközök és módszerek (gyakorlat) (4 óra)
A digitális tananyagok/tartalmak minőségi kritériumai (1 óra)

Október 30. vasárnap
A mobileszközökkel segített oktatás (m-learningfontos ) (gyakorlat) (2 óra)
Projektpedagógiai módszerek IKT eszközökkel (1 óra)
Digitális eszközökkel támogatott értékelőeszközök (1 óra)
eBiztonság és digitális jólét a pedagógus szemével (1 óra)
Nemzetközi projektek (1 óra)

A tevékenység az IAC (Instruire asistata de calculator) tárgy keretén belül kötelező azoknak a III. éves hallgatóknak, akik a pedagógiai modult felvették és
a Közgazdasági, Matematika és Informatika, Fizika, Kémia, Biológia vagy Földrajz karon tanulnak. A részvételhez előzetes regisztráció szükséges,
ami a https://goo.gl/forms/ VOy6agoU6jTrsI0n2 címen található űrlap kitöltését feltételezi. A helyek száma korlátozott.
A tevékenységekre oktatók is bejelentkezhetnek.

Időpont:
szombat, 2016. október 29 - 11:00vasárnap, 2016. október 30 - 16:00